Kahve Dünyası Algötür Noktası Teşvikiye’de

by selenay

En Yeni Kahve Dünyası Algötür Noktası Teşvikiye’de Açıldı

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın 2015 yılında hayata geçirdiği, al-götür hizmetin, özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği özel bir konsept olan Kahve Dünyası Algötür, en yeni noktasını Nişantaşı Teşvikiye’de hizmete sundu. 

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın al-götür hizmet ile özel ürünler ve dijital teknolojiyi buluşturduğu Kahve Dünyası Algötür; Teşvikiye’de açtığı en yeni noktasıyla İstanbulluların uğrak yeri olmaya aday. Şehrin kalbinin attığı birçok semtte bulunan Kahve Dünyası Algötür noktalarını tercih edenler kahvesini, çikolatasını ya da sandviçini alıp yoluna devam edebiliyor. Üstelik yeni nesil draft kahve de sadece Kahve Dünyası Algötür’lerde tadılabilecek özel lezzetler arasında yer alıyor.

Şehrin en hareketli noktalarından biri olan Nişantaşı Teşvikiye’de açılan yeni Kahve Dünyası Algötür noktası sadece Nişantaşı’nda yaşayanlar için değil aynı zamanda keyifli bir mola vermek isteyenler için de çok merkezi bir konumda bulunuyor. İpeksi köpüğü ile kolay içimi ve zengin aromasıyla fark yaratan nitrojenli “yeni nesil draft” kahve, aktif olarak düzenli spor yapanların vazgeçilmezi şeker ilavesiz el yapımı yer fıstığı ezmesi, meyveli, tahinli ve bademli olmak üzere üç farklı çeşidi olan proteinli içecekler ve soğuk sıkım meyve ve sebze sularından hazırlanan özel içecek serisi No:1-6 sadece Kahve Dünyası Algötür noktalarında tadabileceğiniz özel ürünler olarak sizleri bekliyor.… 

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange