Haliç’de Kahve Kokusu

by efe

10-11 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘KAHVE ZİRVESİ 2022’ etkinliğine, kahve severler yoğun ilgi gösterdi . Yerli ve yabancı kahve sektörünün önemli oyuncularının bir araya geldiği zirvede, 12 oturumda kendi alanlarının önde gelen 60 konuşmacısı da söz alarak birikimlerini izleyicilere aktardı. 

Dünyada petrolden sonra en çok işlem gören ikinci ürün kahve. Ve yine dünyada sudan sonra en çok tüketilen ikinci içecek de kahve… Bu denli önemli bir ürün olan, yaşamımızın vazgeçilmez parçası haline gelen kahve hakkında söylenecek çok söz var. 10-11 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde kahve her yönüyle ele alındı. Kahve hakkında güncel bilgiler, gelişmeler, stratejiler, öneriler, yol haritaları izleyiciler ile paylaşıldı. Ziyaretçiler aynı zamanda stantlarda kahveye ilişkin en son teknolojik ekipmanları görebilme ve dünyanın dört bir tarafından gelen kaliteli kahveleri tadımlama imkanı buldular. Birbirinden yaratıcı ve bilgilendirici workshop’lar ile kahveseverler uzman baristaların sunumlarını izleme olanağı elde ettiler.  

Kahve Dergisi ve www.kahve-pazari.com sitesinin organize  ettiği ‘KAHVE ZİRVESİ 2022’ etkinliği Türkiye’nin bugüne kadarki en geniş kapsamlı kahve etkinliğine işletme sahipleri, sektör tedarikçileri, kafe yönetici ve profesyonelleri, yatırımcılar, baristalar ve kahve tutkunları yoğun ilgi gösterdi.

‘Doyumsuz kahveler eşliğinde kahveye ilişkin aradığınız her şey zirvede’ sloganı ile yola çıkan etkinlik; katılımcıları, konuşmacıları ve ziyaretçileri ile 2023 yılı çalışmalarına şimdiden başladığını açıkladı. 

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange