İstanbul Boğazı’nda Yeni Bir Mekan: ‘Nite’

by zeynep

Özel konseptleriyle yeme içme sektöründe yer alan Gen Group yatırımcıları; Alper Karavar ve Gürol Yığar yine farklı bir mekanla 2024 yılına merhaba diyor. Gen Group; ‘Mesai Karaköy’, ‘Olden 1772’ ve ‘Olden 1545’ten sonra boğazın tüm ihtişamını gözler önüne seren, büyüleyici İstanbul silüetine nazır lezzet ve eğlencenin yeni adresi ‘Nite’ restoranı hayata geçiriyor. Nite; dünya mutfağından lezzetleriyle lezzetseverlere merhaba diyor.

Büyüleyici İstanbul Silüetine Nazır Lezzet

İstanbul Boğazı’nın ihtişamıyla Nite; füzyon mutfağından lezzetli yemekler, aromatik kokteyller ve fonda çalan yemek müzikleri ile keyifli bir gece vadediyor. İstanbul’un kalbinde yer alan konumuyla arkadaş buluşmaları, özel kutlamalar, yıl dönümleri, özel davetler, iş yemekleri ve eğlenceli dost masalarına uygun.

Mutfağının genç şef Tufan Başal ve ekibine emanet olduğu mekan; Asya, İtalyan, Fransız ve Türk mutfağından lezzetler ile öne çıkıyor. Şefin imza yemekleri arasında, Acılı Avokadolu Tuna Tartar, Miso Soslu Köz Patlıcan, Dana Kroket, Mantar Dolgulu Tavuk But ve Dana Bonfile Lomo Saltado yer alıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange