Nobu İstanbul İkonik Pazar Brunch’ları ile Şehrin Nabzını Tutuyor

by selenay

Japon mutfağının en seçkin örneklerini sunan Nobu İstanbul; panoramik Boğaz manzarası, canlı müzik performansı ve zengin menüsüyle pazar brunch’larını gastronomi meraklılarıyla buluşturuyor.

Şehrin kalbindeki konumuyla The Ritz-Carlton, İstanbul’da kapılarını açan Nobu İstanbul geleneksel pazar brunch’larının yeni adresi olarak misafirlerini ağırlamaya başladı. Klasik Japon lezzetleri modern dokunuşuyla rafine bir gastronomi deneyimine dönüşen Nobu İstanbul, 12.00 – 16.00 saatleri arasında geniş brunch menüsünü canlı müzik performansı eşliğinde keşfetmeye davet ediyor.

Etkileyici Boğaz manzarasına karşı keyifli buluşmalara ev sahipliği yapan Nobu İstanbul, Şef Hervé Courtot ile Şef Joshua Treacy ve ekibinin hazırladığı sevilen pazar brunch menüsüyle hem göze hem de damağa hitap ediyor. Açık büfe olarak servis edilen brunch’ta dört farklı istasyon sofistike tatları bir araya getiriyor. Soğuk istasyonda geniş suşi seçkisinin yanı sıra deniz mahsulü ve ızgara et alternatifleriyle Nobu imzalı salata ve Taco çeşitleri yer alıyor. Izgara istasyonunda et ve sebze çeşitleri öne çıkarken, sıcak istasyonunda Nobu’nun imza lezzetleri Black Cod Miso, Fish & Chips ve Rock Shrimp Tempura gibi alternatifler gastronomi tutkunlarıyla buluşuyor. Tatlı istasyonunda ise ikonik Nobu lezzeti Miso Cappuccino’ya kahve ve çikolatalı lolipoplar eşlik ediyor. İstanbul’a özel menüye eklenen en yeni dokunuşlardan lokum ve çikolata kutusu ise kahve keyfinin vazgeçilmezi olarak öne çıkıyor. Zengin alternatiflerle birlikte brunch için geniş bir içecek seçkisi de bulunuyor.

Global standartları konforlu hizmet anlayışıyla sunan Nobu İstanbul 6 ve 13 yaşları arasındaki minik misafirlerini ise yüzde 50 indirimli olarak brunch’ta ağırlıyor. Minik misafirler isterse otel içerisinde yer alan Ritz Kids’de aktivitelere katılabiliyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange