BURSA KEBAP EVİ’NDE YENİ BİR DÖNEM

by zeynep

Bursa Kebap Evi, özel tariflerle geliştirdiği yeni ürünleriyle menüsünü genişletti. Yöresel ve dünya mutfağının vazgeçilmez tatlarını yeniden yorumlayan marka; başlangıçlardan atıştırmalıklara, ana yemeklerden tatlıya kadar uzanan geniş menüsü ve imza lezzetleriyle eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Menüsünde İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemeklere;  Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünlere yer veren Bursa Kebap Evi, menüsüne eklediği yeni ürünleriyle bambaşka bir lezzet yolculuğu başlatıyor. Cheddar peyniri ve makarnanın enfes buluşması Cheddar Peynir Topları lezzetli atıştırmalıkların favorisi olurken, geleneksel Antakya Humus ve Diyarbakır Ezme yemek öncesi harika bir başlangıç sunuyor. Döner dürüm, hamburger, patates kızartması ve soğan halkasının yer aldığı iki kişilik Lezzet Kutusu, farklı lezzetleri aynı anda deneyimlemek isteyenlerin tercihi oluyor. Özellikle gençlerin favorisi olmaya aday… Geleneksel Meksika yemeğini Taco’nun Türk usulüyle yorumlandığı ve döner ile hazırlanan Taco Turko, oldukça doyurucu ve lezzetli… Lezzetli baharatlarla 48 saat marine edilip pişirilen Mangal Tavuk tam bir lezzet şöleni yaşatıyor. Şefin özel tarifiyle hazırlanan, gerçek Bursa döneri, kasap köfte, Adana kebabı ve tavuk şişlerin yer aldığı iki kişilik Karışık İstanbul Kebabı dört eşsiz lezzeti aynı anda sunuyor. Türk mutfağının vazgeçilmez tatlılarından Fındıklı Fırın Sütlacı ise lezzet şölenini tamamlıyor. 

Türk mutfağını dünyada temsil ediyor

Yıllara dayanan tecrübesi, geniş menüsü, lezzeti ve şık konseptiyle yeme & içme sektöründe hızla büyüyen Bursa Kebap Evi,yurt içinde 116, yurt dışında ise 14 şubeyle toplamda 10 ülkede hizmet veriyor.Almanya, İngiltere, Kanada, Dubai, Abu Dhabi, İran, Irak ve Suudi Arabistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında Türk mutfağını temsil eden marka, yakın zamanda Almanya’da üçüncü, Suudi Arabistan’da ikinci, Londra ve Kanada’da ilk şubesini açtı. Grup çatısı altında 2500 kişiye istihdam sağlayan Bursa Kebap Evi; 5 yıllık projeksiyonda yurt içinde 180, yurt dışında ise 75 olmak üzere 255 şubeye ulaşma hedefinde.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange