Any İstanbul’un menüsünde yeni dokunuşlar

by Basak Oksak

İstanbul’un tüm renklerini, enerjisini, keyfini içinde barındıran ev sıcaklığındaki ortamı ve sunumları ile favori buluşma noktası Any İstanbul, menüsünü yeniledi.

Any İstanbul’dan yeni yıla, yeni menü…

Sunduğu lezzet çeşitliliği ile günün her anına ve her damak tadına uygun tatlar ortaya koyan Any İstanbul’un yeni yıl ile beraber yenilediği menüsü, mutfağın başına geçen yeni şef Bakhodir Djalilov’un imzasını taşıyor. Mevsimsel lezzetlerle hazırlanan “Pancar Salatası”, “Yeşil Salata”nın yanı sıra balık severler için “Uskumru”, “Somon, “Levrek” gibi seçenekler de yeni menüde yer alıyor. “Kuzu Sırtı”, “Tavuk Göğsü”, “Fırın Patlıcan” ve “Trüf Mayonezli Burger” da yeni menünün fark yaratan diğer tatları olarak öne çıkıyor.

Zengin şarap çeşitliliğiyle yemeklerin yanında en ideal tatları da sunan Any İstanbul, eğlenceli gecelere eşlik eden Dirty Green, Vitamin C, Marikita gibi kokteylleriyle de ilgi görüyor.

Any İstanbul’un yenilenen menüsünde, her damak tadına uygun ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan lezzetlere yer alıyor!

Arnavutköy’ün favori buluşma adresi Any İstanbul, güzel müzikler eşliğindeki samimi ortamında, yeni yıl ve yeni şef Bakhodir Djalilov ile beraber yarattığı yeni menüsünü keşfe davet ediyor!

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange