Yılın en romantik akşamını Falyanos By Kalyon’da kutlayın

by Basak Oksak

50 yılı aşkın lezzet yolculuğunda kendi müdavimlerini yaratan, spor, sanat, siyaset, basın ve iş dünyasından önemli isimlerin buluşma noktası Falyanos by Kalyon, 14 Şubat Sevgililer Günü için unutulmayacak bir menü hazırladı. Enfes tatları Marmara Denizi’nin muhteşem manzarası ve Tarihi Yarımada’nın eşsiz atmosferiyle buluşturan Falyanos by Kalyon, Sevgililer Günü’nde benzersiz bir kutlama yapmak isteyen çiftler için en romantik adres olacak.

Falyanos by Kalyon, 14 Şubat Sevgililer Günü menüsüyle bu özel günü nezih bir ortamda kutlamak isteyen çiftlere anılardan silinmeyecek bir akşam sunuyor. Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasını ve Tarihi Yarımada’nın büyüleyici atmosferini, mum ışığında baş başa yenecek bir akşam yemeğiyle buluşturan Falyanos by Kalyon, yılın en romantik akşamını unutulmaz kılacak.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan menü “Sıcak Şarap & Gravyer Peynirli Kızarmış Bruschetta Ekmeği” ve “Salatalık Yatağı Üzerine Pancarlı Gravlax Somon, Somon Lokum, Füme Somon, Pirpirim, Avokado Sos ve Kırmızı Havyar”dan oluşan “Somon Üçlemesi” ile başlayıp, “Kırmızı Sos ve Pesto Soslu Yaban Mantarlı Ravioli”, “Zencefilli Sorbe” ve “Safran Soslu Izgara Deniz Levreği, Kök Sebzeler, Kuşkonmaz ve Fırın Patates” ile devam edecek. Bu ziyafetin ardından gecenin en tatlı finali ise “Çikolatalı Kalp Pasta” olacak. 1 şişe kırmızı ya da beyaz şarap (2 kişi) ya da 2 adet yerli alkollü içki (kişi başı) seçeneği ile sunulacak Sevgililer Günü menüsünün fiyatı kişi başı KDV dahil 230 TL.

Yarım asırlık tecrübesini, lezzet,  kalite ve mükemmel servis ile buluşturan Falyanos by Kalyon, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçkin ve nezih bir atmosferde, muazzam tatlar ile karşılamak isteyen damağına düşkün tüm çiftleri geçmişten geleceğe uzanan bu lezzet serüvenine davet ediyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange