Tortilla kabuğu içindeki sağlıklı lezzet Taco salad

by Basak Oksak

Şehrin Meksikalısı Ranchero, taze yeşillikler, farklı garnitürler ve mekana özgü patentli soslarla hazırlanan salatalarıyla, hem gözlere hem de damaklara hitap ediyor.

Ranchero’nun salata menüsü içindeki favori lezzeti ise el yapımı tortilla kabuğunda servis edilen Taco Salad. Bu özel salatada, pancho sos ile hazırlanan taze yeşillikler, tercihe göre ızgara edilmiş et veya tavuk, çeri domates, totopos, mısır, Meksika fasülyesi, turp, kurutulmuş domates, közlenmiş biber, yeşil zeytin, kurutulmuş sebze baharatı, peynir ve guacamole eşliğinde sunuluyor. Öğle ya da akşam öğünlerinde hafif ve sağlıklı tatlar arayanlar Meksikalı & Türk bir aile tarafından işletilen Ranchero’nun zengin salata menüsünden seçimler yapabilir.

 İsimleri kadar sunumlarıyla da Latin esintilerini aratmayan Ranchero salataları, ana yemeklerin yanına eşlik edebildiği gibi, tek başlarına da oldukça doyurucular. Tercihe göre ızgara edilmiş kırmızı et, tavuk veya karidesin, taze mevsim sebzeleri ve mekana özel soslarla karışımı sonucu ortaya çıkan Ranchero Salad, Taco Salad, Ensalada Santa Fe ve Mexican Ceasar Salad gibi egzotik tatlar, salata severlerin vazgeçemeyeceği lezzetlerin başında geliyor.

Ranchero’nun lezzetli, sağlıklı ve düşük kalorili salatalarını denemek isteyenler, Suadiye, Nişantaşı Reasürans ve Watergarden Ataşehir şubelerini ziyaret edebilirler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange