Caffè Nero’da Ferahlatan Yaz Lezzetleri

by efe

Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve zincirlerinden Caffè Nero, yazın en sıcak günlerinde serinlemek isteyenlere farklı lezzetler sunmaya devam ediyor.

Sıcak havalarda serin bir mola vermek istediğimiz bu günlerde ferahlamanın en lezzetli yolu Caffè Nero’nun soğuk içeceklerinden geçiyor. Caffè Nero’nun “Ferahlatan Yaz Lezzetleri” keşfedilmeyi bekliyor!

Caffè Nero’nun 2023 yazına serinlik katan yeni ürünü “Fresh Lime & Mint Cooler”, lime püresi ve nane şurubuyla hazırlanıyor. Bol buz ile çalkalandıktan sonra üzerine lime dilimi eklenerek servis ediliyor.

Tropik lezzetleri tercih edenlerin favorisi olacak “Lychee & Strawberry Lemonade”, liçi meyvesinin ve çileğin etkileyici birleşiminin limonataya eklenmesiyle yapılıyor. Buz ile çalkalandıktan sonra üzerine yaban mersini bubble tea eklenerek süsleniyor.

“Homemade Lemonade” adından da anlaşılacağı üzere, ev yapımı limonata! Caffè Nero’da artık klasikleşen bu lezzet yaz sıcaklarına meydan okuyor.

Caffè Nero’nun soğuk içecekleri, tatilde veya şehirde, uzun ve sıcak yaz günlerinin tadını doyasıya çıkarmak isteyenlere eşlik ediyor!

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange