Anneler Günü’ne Özel Boğaz’a Karşı Pazar Brunch’ı

by Basak Oksak

İÇırağan Palace Kempinski İstanbul, annesini gerçek bir Saray’da sultanlar gibi ağırlamak ve onlara unutulmaz bir “Anneler Günü” armağan etmek isteyenlere özel enfes bir Pazar Brunch’ı hazırladı.

Boğaz’ın hemen yanı başında, palmiye ağaçlarının gölgesinde yemyeşil huzur veren Saray bahçelerinde konumlanan Laledan Restoran, ilkbaharın keyif veren enerjisiyle 12 Mayıs Pazar günü Anneler Günü’ne özel şehrin en popüler ve ihtişamlı Pazar brunch’ını özenle hazırlanan lezzetlerle buluşturuyor. Yöresel tatlar, leziz peynirler, sıcacık börekler, kruvasanlar, ev yapımı reçeller, çikolatalar, çeşitli bölgelerden gelen doğal zeytinler gibi birçok lezzetli kahvaltılık çeşidi, sıcaklar, soğuklar, salatalar ve daha fazlası iştahları kabartacak. Misafirlerin önünde taptaze hazırlanan et ve balık çeşitleri ve farklı makarnalar herkesin damak zevkine uygun tatlarla buluşacak. Servis ekibi tarafından misafirlerin yanlarına giderek sunulan istiridye ve dana eti servisi enfes soslarla birleşerek brunch sofralarına lezzet katacak. 300’den fazla leziz ürünle dolup taşan bu tadına doyulmaz brunch büfesi canlı müzik eşliğinde başta anneler olmak üzere tüm konuklara eşsiz bir deneyim olacak.

Laledan Restoran’ın içinde bulunan göz doldurucu çinilerle ve görkemli bir kristal avize ile dekore edilmiş İznik Odası ise sadece Pazar brunch’larında her köşesi uzman pasta şefleri tarafından hazırlanmış pastalar ve ev yapımı çikolatalarla dolu bir “Çikolata Odası”na dönüşüyor. Çeşit çeşit pastanın, çikolatanın ve daha fazlasının bulunduğu bu oda Anneler Günü’ne özel tüm bu lezzetlere ek olarak sunulacak kalpli kurabiyeler, pastalar ve baklavalarla masum bir kaçamağa davet ediyor olacak. Brunch bitiminde ise Laledan’ın güler yüzlü servis ekibi tüm anneleri minik sürprizleriyle şımartmaya devam edecek.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange