114 yıllık Bonfilet beş yıl aradan sonra WorldFood İstanbul’da

by Basak Oksak

Gıda ve içecek üreticilerini 27 yıldır bir araya getiren, 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta düzenlenecek WorldFood İstanbul Fuarı’nın önemli katılımcılarından biri de asırlık tecrübesi ile Bonfilet olacak. Beş yıl aradan sonra yeniden fuarda et severler ile buluşacak olan Bonfilet, yenilediği üretim teknolojilerini, et kültürünü ve tecrübelerini ziyaretçileriyle paylaşacak.

1905 yılında Akkoyun ailesinin hayvancılık ve kasaplık faaliyeti ile başlayan, bugün bir asrı aşkın tecrübe ve bilgisi ile sektörde öncü olan Bonfilet, beş yıl aradan sonra yeniden WorldFood İstanbul’da yerini alacak. Geleneksel kasaplık faaliyetlerine yeni bir yaklaşım getiren Bonfilet, gıda ve içecek üreticilerinin ve Türkiye’nin önde gelen alıcılarının buluşma noktası olarak kabul ettiği, 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta düzenlenecek WorldFood İstanbul’da ziyaretçileri ile buluşacak.

27 yıldır sektör profesyonellerini buluşturan WorldFood İstanbul’da yer almaktan mutlu olduklarını belirten Bonfilet COO’su Kemal Bozkuş; “Sektörün köklü ve öncü üreticilerinden olmanın verdiği sorumluluk ile “sağlıklı ve güvenilir gıda” konusunda büyük hassasiyet gösteriyoruz. Bu sebeple uluslararası standartlarda ve AB normlarında üretim proseslerine ve akıllı otomasyon sistemlerine yatırım yapıyoruz. Aynı zamanda kısa ve orta vadede ürün çeşitliliğimizi artırarak, tüketicilerimizin sofralarına sağlıklı, özel yeni tatlar ekleyeceğiz” dedi.  

Lezzetli workshoplar fuara renk katacak

Bonfilet, 6 Eylül Cuma günü 11.00 – 13.00 saatleri arasında Executive Chef Rafet İnce önderliğinde düzenlenecek workshop ve tadım etkinliği ile katılımcılara unutamayacakları lezzetler sunacak.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yazın

Secured By miniOrange