HAFIZ MUSTAFA’YA BBC GOOD FOOD ÖDÜLÜ

by zeynep

Türkiye’nin köklü lezzetlerini ve geleneksel tatlarını bir buçuk asırdan uzun süredir dünyaya tanıtan Hafız Mustafa, Türk mutfağını uluslararası alanda temsil etmeye devam ediyor. Marka, Orta Doğu’daki en iyi mutfak deneyimlerini ödüllendiren BBC Good Food Middle East Magazine ödülüne layık görüldü. En iyi yiyecek ve içeceklerin tüketici oylarıyla derecelendirildiği ve bu yıl 14. kez düzenlenen ödüllerde tatlı kategorisinde en çok oyu toplayan Hafız Mustafa, önemli bir başarıya imza attı.

Uluslararası prestij açısından büyük önem taşıyan ödüle ilişkin değerlendirmede bulunanHafız Mustafa Yönetim Kurulu Üyesi Eren Ongurlar, “BBC Food tarafından bu şekilde ödüllendirilmek bize gurur veriyor ve motivasyonumuzu arttırıyor. Bu ödül, Hafız Mustafa’nın lezzetlerinin kalitesini ve özgünlüğünü uluslararası düzeyde tescillenmesi anlamına geliyor. Hafız Mustafa, sadece geleneksel Türk lokumları ve tatlılarıyla sınırlı kalmayıp baklava, kadayıf, lokum, pasta ve sütlü tatlılar gibi birçok tatlı çeşidini bünyesinde barındıran bir marka. Geleneksel lezzetleri büyük bir ustalıkla modern tatlarla birleştiriyor ve daha geniş kitlelere ulaşılmasını sağlıyoruz. Hafız Mustafa kalitesinden ödün vermeden lezzetlerimizi sürekli geliştirip çeşitlendirerek markamızı güçlendiriyoruz. Bu yaklaşım gelecekteki büyüme potansiyelimizi de yansıtmaktadır. ” ifadelerini kullandı.

Dünya genelinde tanınmış markalar birbiriyle yarıştı

Orta Doğu’daki en iyi mutfak deneyimlerini, restoranları ve otelleri ödüllendirmesiyle tanınan BBC Good Food Middle East Magazine ödülleri, bu yıl 14’üncü kez gerçekleştirildi. Yarışma, dünya genelinde tanınmış ve öne çıkan gıda markalarını bir araya getirerek en yaratıcı, lezzetli ve özgün tatları ödüllendiriyor. Uluslararası alanda büyük bir prestije sahip olan ödüller, sektör profesyonellerinin her kategoride yiyecek ve içeceklerin en iyilerini ortaya koyacağı bir adaylık turuyla başlıyor. Ardından tüketici oylamasına sunulan lezzetler, aldıkları oy oranına göre derecelendiriliyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange