Fit lezzetler

by Basak Oksak

Kahve Dünyası, formuna dikkat eden ve aktif bir yaşam süren misafirlerine taze, doğal ve el yapımı ‘Fit Lezzetler’ sunuyor. Elma ve hurma suyu ile tatlandırılan granoladan şeker ilavesiz çikolatayla hazırlanan Fit Brownie’ye, yüksek lifli poğaçadan doğal proteinli içeceklere uzanan lezzetler, günün her saatinde, her damak tadına hitap ediyor.

Baharın gelmesiyle birlikte formuna dikkat eden, spora ve daha aktif bir yaşam sürmeye başlayanların sayısı artıyor. Spor ve hareket kadar dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise hiç kuşkusuz beslenme! “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, şeker ilavesiz, yüksek lifli, doğal proteinli ve tamamen el yapımı “Fit Lezzetler”i ile başta kahvaltı ve ara öğünler olmak üzere günün her saatinde keyifle tüketilen zengin seçenekler sunuyor.

Fit Lezzetler kategorisinde, bu topraklarda yetişen yulaf, kepek gibi lif oranı yüksek ürünler; dalından koparılmış meyveler, yemişler, çekirdekler ve tohumlarla zenginleştiriliyor. Şeker yerine elma ve hurma suyu ile tatlandırılan lezzetler, yüksek lif, doğal protein ile birlikte vitamin ve mineraller içeriyor.

Tadı damaklarda kalan uzun süreli tokluk

Şeker İlavesiz Meyveli Yoğurtlu Granola, light yoğurt, çilek, muz, yulaf ezmesi, bal, chia tohumu ve bademli içeriğiyle uzun süre tok tutuyor. Şeker İlavesiz Meyveli Yoğurtlu Müsli de, taze meyvelerin yanı sıra kurutulmuş armut ve çilekle birlikte damaklarda enfes bir tat bırakıyor. Üstelik Kahve Dünyası, bu iki lezzeti evlerinden de eksik etmek istemeyen misafirleri için Şeker İlavesiz Kavanozlu Granola ve Müsli’yi mağazalarında satışa sunuyor. Fit kalmak isteyenlere ise yalnızca granola veya müsliyi taze meyveler, yoğurt veya sütle karıştırmak kalıyor.

Her zevke göre Poriç

Tam tane yulaf ezmesinin sütle pişirilmesiyle hazırlanan Poriç, üç çeşidiyle Kahve Dünyası mağazalarında yerini alıyor. Hindistan Cevizli Poriç, muz, çilek, bal ve Hindistan cevizi püresi içeriğiyle egzotik lezzetleri sevenlere hitap ediyor. Fındıklı ve Muzlu Poriç’in içindeki fındık kreması, muz ve fındık parçaları lezzeti doruğa taşırken Yaban Mersinli Poriç ise kurutulmuş turna yemişi (yaban mersini), bal ve cevizin eşsiz uyumunu yansıtıyor.

Şeker ilavesiz çikolatayla Fit Brownie

Lezzeti ve aroması tam kıvamında Kahve Dünyası kahvelerinin yanında canı tatlı çekenler, bunun için artık şeker tüketmek zorunda değil! Kahve Dünyası’nın yeni lezzetlerinden Fit Brownie, şeker ilavesiz beyaz ve bitter çikolatası ve düşük yağ oranıyla tatlı severlere yepyeni bir deneyim sunuyor.

Poğaçanın fit hali: Kuru Domatesli Kepekli

Günün her saatine hitap eden ürünler sunan Kahve Dünyası, yüksek lif içeren fit bir poğaça hazırladı. Lor peyniri, kaşar, kurutulmuş domates ve tereyağlı özel buğday hamurunu buluşturan Kuru Domatesli Kepekli Fit Poğaça, zengin içeriği ve tazeliği ile özellikle kahvaltı ve ara öğünler için lezzetli bir alternatif oluşturuyor.

Kahve Dünyası Algötür mağazalarına özel: Pro serisi!

Özellikle spor yapanların tercih ettiği proteinli içecekler, Kahve Dünyası tarafından yeniden yorumlanıyor. Hızlı, dinamik ve sağlıklı şehir hayatını yansıtan Kahve Dünyası Algötür mağazalarında sunulan Pro serisinde üç enfes lezzet yer alıyor. ProTahin, badem sütü, tahin, muz, bal, tarçın, protein tozu ve buzla hazırlanırken ProMeyve’de antioksidan zengini kırmızı meyve püresi, taze muz, süt, light yoğurt, protein tozu, bal, chia tohumu ve buz bulunuyor. Küp buzla servis edilen ProBadem’in içeriğinde ise süt, sütlü çikolata, badem ezmesi ve protein tozu yer alıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange