Ünlüler nasıl kahvaltı yapıyor?

by Mithat Sahin

Spagetti de olur köfte de
— Jennifer Lawrence
Lawrence’ın günlük kahvaltı rutininden emin değiliz fakat emin olduğumuz bir şey var, o da Lawrence’ın omlet yemediği ya da yeşil smoothie içmediği… Bir anti-vegan olan Jennifer kahvaltıda spagetti de yiyebilir, buluşmadan evvel köfte de…

Süt ama nasıl?
— Beyoncé
“Ben her zaman kahvaltı ediyorum. Pişmiş yumurta akı, sebze püresi veya tam taneli tahıllar ve yarım yağlı süt… İnek sütü mü? Soya ya da badem mi? Onların modası geçeli çok oldu!”

Günde iki kahvaltı
— Justin Timberlake
Şaşırtıcı ama o, iki kahvaltı yapıyor! İlk olarak keten tohumlu ekmekle yapılmış waffle yiyor. Waffle’ın içine ise badem ezmesi ve çırpılmış yumurta koyuyor. Ardından egzersizlerini yapıyor ve yaklaşık 40 dakika sonra da başka bir yumurta veya protein tozuyla ikinci kahvaltısını yapıyor.

Sağlıklı ve bilinçli besleniyor
— Michelllle Obama
Bir first lady için Fransız tostu ve sıcacık bacon ile kendini şımartmak pek de mümkün değil. Hayal edebileceği her türlü yemeğe ulaşma şansı olan Michelle Obama, sağlıklı ve bilinçli bir rotayı seçmek zorunda kalmış. Obama, Business Insider’a verdiği bilgiye göre, pişmiş yumurta ve hindi sosis ile güne başlıyor. Formunu korumasına yardım eden greyfurtu da ihmal etmiyor.

Kahvaltıda taco mu?
— Jessica Alba
Jessica Alba’nın kahvaltıya oldukça realist bir yaklaşımı var. Bakın bunu nasıl açıklıyor: “Ben her zaman kahvaltı yapmam; aslında yapmalıyım biliyorum. Fakat her zaman kahve içerim ve buna ek olarak yoğurt ve meyve yemeye çalışırım. Ya da yoğurt ve granola… Ve son olarak, kahvaltı için taco… Bu çarpıcı özelliklerimi annemden aldığımı düşünüyorum!”

Ispanak ve bol proteinli smoothie
— Jennifer Lopez
Jennifer Lopez’i her sabah güler yüzlü ve incecik belli bulmamızı sağlayan sır, tatlı bir smoothie’ydi. Ancak sonrasında Lopez bunun çocuklara daha uygun olduğuna karar vermiş. Şimdilerde ise farklı bir şeyler denemek için hazır olduğunu söylüyor… Lopez, “Ispanaklı ve bol proteinli smoothie ile hem taze bir tat alıyor hem de kendiniz için bir şeyler yapıyorsunuz” diyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange