Sürprizlerle Dolu Yepyeni Deneyim: Özsüt Select

by selenay

Özsüt’ten sürprizlerle dolu yepyeni deneyim: Özsüt Select

Özsüt sıra dışı bir konseptle geliyor!

Tam 83 yıldır değişmeyen lezzetleriyle mutluluk tadında ürünler yaratan Özsüt, bir ilke imza atıyor. İzmir’in kalbi Alsancak’ta sıra dışı bir tasarımı hayata geçiren Özsüt’ün yeni konsepti Özsüt Select, misafirlerine yepyeni ve çok lezzetli bir deneyim vadediyor. Sürpriz tatlarla dopdolu olan Özsüt Select’in menüsü dünyanın en tanınmış pasta şefleri danışmanlığında hazırlanıyor. Açık mutfak şeklinde tasarlanan konseptte Select misafirleri, mağazada alanında uzman şeflerle bir araya gelecek, şeflerle sohbet ederek üretim aşamalarını canlı olarak izleyebilecek.

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, Türkiye’de bir ilke imza atarak, sıra dışı bir konseptle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 83 yıl önce Özsüt’ün doğduğu şehir olan İzmir’in Alsancak semtinde hayata geçirilen markanın yeni konsepti Özsüt Select, açık mutfak tasarımına sahip özel mimarisi ile üretim aşamalarının görülebileceği sürprizlerle dolu yepyeni bir pastacılık deneyimi vadediyor.

Özsüt Select’e özel menü

Özsüt vizyoner bakış açışıyla yarattığı yeni markası Özsüt Select’in menüsü için dünyanın en tanınmış pasta şeflerinden Karim Bourgi ile çalışıyor. Bourgi danışmanlığında hazırlanan özel tariflerle oluşturulan menüde, Fransız pastacılık kültürünü yansıtan birbirinden lezzetli pastalar, çikolatalar, milföyler, macaronlar ile beraber fırından çıkar çıkmaz tadılabilecek kruvasan ve ekmek çeşitleri bulunuyor. Select’e özel menüde yer alan yenilikler arasında Özsüt’ün tüm dondurmalarında olduğu gibi en taze günlük çiftlik sütü ve taze meyvelerle hazırlanan gelato çeşitleri de yer alıyor. Select menüsüne özel hazırlanan gelato dondurmaları için, alanında uzman gelato şefinden danışmanlık alan Özsüt, misafirlerine sürprizlerle dolu lezzetli bir deneyim vadediyor. Select menüsünde, geniş kahvaltı alternatifleri, yumurta çeşitleri, atıştırmalık lezzetler, sandviçler ve salatalar ile günün her anına özel enfes tatlar bulmak mümkün.

Canlı üretim, şeflerle sohbet ve workshoplar

Özsüt Select’te çikolata, gelato dondurma, ekmek ve kruvasan üretimi alanında uzman şeflerin danışmanlığında ayrı ayrı yapılacak. Lübnan asıllı şef Karim Bourgi dışında Özsüt’ün mutfağında yetişen deneyimli isimlerin lezzetleri ile yer alacağı Select’te, açık mutfak mimarisi ile üretim aşamaları canlı olarak izlenebilecek. Özsüt’ün değişmeyen lezzet ve kalitedeki ürünlerinin nasıl geliştirildiğinin deneyimlenebileceği açık mutfak konseptinde, Select misafirleri şeflerle bir araya gelerek sohbet edebilecek, merak ettikleri birbirinden özel tariflerle ilgili tüyolar alabilecek. Misafirleri ile karşılıklı etkileşim içerisinde yeni ve bambaşka bir iletişim kurmayı hedefleyen marka, Ar-Ge çalışmalarını ve çeşitli workshopları da bu özel konseptte gerçekleştirecek.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange