Starbuckstan sürdürülebilir konseptiyle yepyeni Drive Thru mağazası! 

by efe

Starbucks, Türkiyede 2022 yılı içinde hayata geçirdiği dijital konseptli “Arabaya Servis” mağazalarının sayısını hızla artırmaya devam ediyor. Yakın zamanda kahve tutkunu misafirlerinin yolculukları sırasında araçlarından inmeden sipariş verebilmelerine imkan sağlayan dijital ekranlar ile görüntülü sipariş konseptini hayata geçirmişti. Starbucks, bu sefer de yeni dijital konseptli Ulubatlı Hasan Drive Thru mağazasında  sürdürülebilirliği odağına aldı.

Başakşehir’de açtığı yeni Ulubatlı Hasan Starbucks Drive Thru mağazasında, sunduğu dijital arabaya servis hizmetiyle misafirlerine, araçlarından inmelerine gerek kalmadan konforlu bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Arabaya servis hizmetinin yanısıra sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde tamamı geri dönüştürülmüş materyaller kullanarak Türkiye’deki mağaza konseptlerine bir yenisini daha ekliyor.

Canlandıran bir Starbucks deneyimi!

Bu yeni mağaza, yolcuğa bir mola verip kahvesini keyifle yudumlamak isteyen misafirleri her biri geri dönüştürülebilir özgün materyaller ve yeşilin tonlarıyla karşılıyor. Hem iç hem de dış alanlara yerleştirilen bitkiler, kahve üretimini ve sürdürülebilirliğinin hikayesini temsil eden tablolar, doğal renk paleti  ve duvarlarda kullanılan toprak tonlarındaki tuğlalar, misafirlere ziyaretleri sırasında rahatladıkları ve zihinlerini canlandırdıkları bir Starbucks deneyimi sunuyor.

Starbucks, ilerleyen dönemlerde yeşil mağazalarının ve dijital deneyim sunan Arabaya Servis mağazalarının sayısını artırmaya devam edecek.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange