BigChefs şıklığında sokak lezzetleri

by Basak Oksak

Sokak lezzetlerine kendine has yorumunu katarak köfte, kokoreç, balık, tantuni ve ciğeri menüsüne ekleyen marka, BigChefs şıklığında sokak lezzetleriyle misafirlerini yaz mevsimine yakışır biçimde ağırlıyor.

Türk perakende markalarının renkli dünyasını BigChefs’in özgün lezzetleriyle buluşturan Gururla Bizden, tasarımı ve şıklığı kadar sıra dışı lezzetleriyle de dikkat çekiyor. BigChefs’in 2020 İlkbahar-Yaz menüsü Gururla Bizden, müdavimi olacağınız unutulmaz sokak lezzetleriyle yaz mevsimini daha da keyifli kılıyor.

BigChefs yorumuyla enfes sokak lezzetleri

En samimi buluşmalara ev sahipliği yapan BigChefs, sokak lezzetlerinin en gözdelerinden seçtiği ve kendine has yorumunu kattığı menüsüyle lezzet tutkunlarına benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Buharda pişmiş yumuşacık bun ekmeği arasına eklenerek BigChefs şıklığında ikram edilen sokak lezzetleri, mevsimin tazeliği ve neşeli atmosferini sofralara taşıyor.

Mevsim değişir, soframız yenilenir

Yılda iki defa menüsünü güncelleyerek mutfağına yepyeni tatlar katan BigChefs’in yepyeni sokak lezzetlerinde, domatesli roka salatası eşliğinde kızarmış köfte bun, domates, biber ve cheddar peyniri aromasıyla kokoreç bun, uskumru ve domatesli roka salatası ile balık bun, taze nane eşliğinde tantuni bun, sumaklı soğan ve Arnavut ciğeri ile ciğer bun yer alıyor.

“Mevsim değişir, soframız yenilenir” diyerek Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerini her mevsimin tadı ve aromasıyla harmanlayan BigChefs, enfes sokak lezzetlerini dahil ettiği yaza yakışan yeni menüsüyle tüm misafirlerini restoranlarına davet ediyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange