Aşkın en keyifli hali

by Basak Oksak

İstanbul’un kalbinde yer alan konumu, muhteşem Boğaz manzarası ve İstanbul’un vazgeçilmezi olan restoranları ve Willow Stream Spa’sı ile Fairmont Istanbul, “anlarınızı anılara dönüştürmek” üzere, Sevgililer Günü için birbirinden özel alternatifler sunuyor…

Çiftlere Özel Program

Otelin bünyesinde yer alan Willow Stream Spa’da Sevgililer Günü’nü eşsiz kılacak seçenekler bulunuyor. Şubat ayı boyunca çiftlere özel 60 ve 90 dakikalık masajlarda %20 indirim sunan Willow Stream Spa, aşıklara özel süitte 30 dakikalık gül jakusizini de armağan ediyor. Yanındaki smoothie ve çikolata kaplı çilek ikramı ise masajın en lezzetli kısmı!

Sevgililer Günü’nde sevgilinizle birarada masaj keyfi yapamasanız da, arzunuz ona kendisini çok iyi hissettirecek bir armağan vermek  ise, Willow Stream Spa’nın harika bakımlarını içeren hediye kartlarından alabilirsiniz. Belirli miktar üzerindeki hediye kartlarında, buhar odası, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu kullanımı içeren, spa’ya günlük giriş de, Willow Stream Spa’nın aşıklara hediyesi…

Şehrin İçinde Uzaklara Gitmek İsteyenler İçin

Fairmont Quasar İstanbul’un beşinci katında yer alan ve Asya tatları ile olduğu kadar müthiş Boğaz manzarasıyla da tanınan Ukiyo Lounge & Bar, yılın bu en romantik gününde, keyifli bir müzik programı ve zengin bir menü ile çiftleri ağırlıyor. Executive Chef Soner Kesgin’in geceye özel hazırladığı menü, sevgililere üst düzey bir lezzet şöleni yaşatmak üzere tasarlandı.

Amuse bouche’ta “istiridye, mandalina granite, beluga hayvarı” ile başlayan, ardından paylaşımlık ıstakoz “gyoza”, kaz ciğer ile sunulan ördek konfi, tamaki suşi ile devam eden, çıtır mantar kaplamalı kuzu kontrfile ve aşk renginde ahududu kekine uzanan menü, canlı akustik gitar eşliğinde aşk şarkılarıyla taçlanıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange