Dünya Mutfağı Ve Sokak Lezzetleri Aynı Çatı Altında Buluşuyor

by selenay

“Happy Moon’s”, “İKON” ve “Bob’s Cafe” markalarıyla 23 yıldır yemek sektörüne hizmet sunan Happy Moon’s Grup, büyüme ataklarını sürdürüyor. Grup en yeni şubesini Bob’s Cafe ile Ankara’da açtı. Dünya mutfağından sokak lezzetlerine kadar çok sayıda farklı seçeneği aynı çatı altında buluşturan grubun Ankara şubesi ile birlikte toplam şube sayısı 45’e yükseldi.

Kaliteli restoran anlayışı, zengin menüsü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla ulaşılabilir lüks kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uygulayan Happy Moon’s Grup, ülke genelindeki büyümesini sürdürüyor. Faaliyetlerine 1999 yılında başlayan, yeme-içme sektörünün öncü zincir markaları arasında yer alan grup, en yeni şubesini Bob’s Cafe ile Ankara’da açtı. Happy Moon’s Grup’un Ankara’da hayata geçirdiği Bob’s Cafe ile birlikte şube sayısı da 45’e yükseldi. Bu kapsamda ülke genelindeki Bob’s Cafe şube sayısı ise 4 oldu.

Menünün en özel seçenekleri: Sokak lezzetleri!
Sunduğu özel konsepti ile dikkat çeken Bob’s Cafe’nin menüsünde de birbirinden farklı lezzetler bulunuyor. Alkolsüz kokteylden limonataya, milkshake seçeneklerinden farklı kahve çeşitlerine kadar çok sayıda içeceğin yer aldığı menüde; “Bob’s Pizza, “Bob’s Burger” ile birlikte “Cajun Chicken Salad”, “Burritos Ragu” gibi lezzetlerin de aralarında bulunduğu yüze yakın lezzet konukların beğenisine sunuluyor. Sokak lezzetlerine de menüsünde ayrı bir yer veren Bob’s Cafe, sokak lezzetlerinin yeni adresi olmayı hedefliyor.

“Sektörde önemli bir ihtiyacı karşıladığımıza inanıyoruz”
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Dünya yemeklerinden sokak lezzetlerine kadar çok sayıda farklı seçeneği aynı çatı altında Bob’s Cafe’de birleştiriyoruz. Bob’s Cafe’nin sokak lezzetlerinin yeni adresi olacağına inanıyoruz. Bob’s Cafe, grubumuzun en genç, dinamik üyesi… Farklı bir mimari konsepte sahip olan, gençler için özel temalarının yer aldığı Bob’s Cafe ile sektörde önemli bir ihtiyacı da karşıladığımıza inanıyoruz. En yeni Bob’s Cafe şubemizi Ankara’da açtık. Ankara, ağırlıklı olarak gençlerin, üniversite öğrencilerinin yaşadığı şehirlerimizden bir tanesi. Hedef kitlemiz arasında yer alan gençlerin yeni adresi olacağına inandığımız Bob’s Cafe şubemizin bulunduğu kente ayrı bir renk katacağına inanıyoruz. Yatırımlarımıza her üç markamızla bu yıl da ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.

Bob’s Cafe Ankara şubesi toplamda 324 metrekarelik alan üzerine kurulu ve aynı anda 228 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip. 44 kişilik deneyimli ekibiyle konuklarını ağırlamaya başlayan Bob’s Cafe, sunduğu birbirinden farklı lezzetler ve gençlere özel mimari konseptiyle de fark yaratmayı amaçlıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange