‘KAHVE ZİRVESİ 2024’

by zeynep

Kahve Zirvesi’, kahvenin önde gelen fikir önderlerini 2 günlük yoğun bir etkinlik programı ile bir araya getirmeyi amaçlıyor. Zirve; çekirdekten fincana kadar sürdürülebilir bir kahve endüstrisi oluşturmak için fikir alış-verişinde bulunmak ve işbirliği yapmak üzere yaklaşık 30 ülkenin konuya ilişkin liderlerini ve karar vericilerini bir araya getirecek.

‘Döngüsel ekonomi ve yenileyici sürdürülebilirlik’, 2 gün süreli konferanslar, B2B görüşmeler/sunumlar, workshoplar, CEO toplantıları ve çok sayıda işbirliği oluşturma, etkinliğin ana amaclarından.

Katılımcılar; patisserie alanında ulusal ve uluslararası markaların ürünlerini deneyimleme üreticileri ile temas kurma fırsatı elde edecek. Girişimciler ve yatırımcılar için bulunmaz fırsatlar sunan etkinlik, sektörün önde gelenleri ile özel alanlarda ikili toplantılar da gerçekleştirebilecekler.

30’a yakın ülke ve onlarca delegenin katılımına sahne olacak etkinlik; sektörün karar vericilerinin, düşünce önderlerinin, ülke temsilcilerinin yanı sıra; son teknolojik gelişmelerin ve gündem olan ürünlerin sergilendiği zirve olma özelliğini de taşıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment

Secured By miniOrange