Haberler

Ramazan ayına özel iftar menüleri

Ramazan ayına özel hazırlanan zengin ve eşsiz menüleriyle Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Radisson Blu Otelleri, sizleri ağırlamayı bekliyor.

Radisson Otelleri, Ramazan ayı boyunca Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden oluşan özel iftar menülerini deneyimlemeleri için tüm misafirlerini bekliyor. Radisson Otellerinin yarattığı zengin ve eşsiz Ramazan menüleri sayesinde tüm misafirler geleneksel lezzetler ile oruçlarını açacak ve bahar akşamlarında unutulmaz bir iftar yaşayacak.

Misafir ağırlamanın ve paylaşmanın daha da önemli olduğu Ramazan ayında Radisson Otellerinin sunduğu özel programlar ve menüler sayesinde iftar yemekleri bir ziyafete dönüşecek. İftariyelikler, çorba çeşitleri, pide, ekmek çeşitleri, Osmanlı şerbetleri, leziz ana yemekler ve Türk tatlıları ile zenginleştirilen sofralar sayesinde misafirler nostaljik Ramazanların ve unutulmaya yüz tutmuş lezzetlerin da tadına varacak.

Radisson Otel Gruplarının sunduğu geleneksel ve enfes yemekleri buluşturan iftar menülerini tatmak isteyen tüm misafirler Radisson Blu Hotel Ankara, Radisson Blu Hotel İstanbul Asia, Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul, Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla otellerinden birinde yerlerini ayırtabilirler.

Önceki yazıSonraki yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir